Rawska Kraina Łagodności już po raz szósty. Na wydarzenie zapraszamy już w najbliższy piątek (31.05)

erawaKultura
komentarzy

Kolejna odsłona Rawskiej Krainy Łagodności o godzinie 19:00. W dworku przy ul. Miłej w Rawie Mazowieckiej tym razem usłyszymy utwory m.in.: Jacka Kaczmarskiego i Starego Dobrego Małżeństwa.

Podczas kolejnego spotkania w ramach Rawskiej Krainy Łagodności wysłuchamy koncertu Tomasza Paciorka, artysty, który doskonale jest znany rawskiej publiczności. Był gwiazdą ubiegłorocznego Festiwalu Muzyki Żeglarskiej pod hasłem Rawa Gra Szanty. Tym razem zaprezentuje się nam w utworach Jacka Kaczmarskiego, Starego Dobrego Małżeństwa, Piotra Bukartyka i wielu innych.

Ponadto wydarzenie uświetni wystawa malarska Agaty Majdy pt.: Forma w przestrzeni. Jak opowiada sama autorka: część obrazów na których eksperymentowałam z formą w przestrzeni malarskiej jaką jest pracownia. Obrazy przedstawiają zderzające się ze sobą formy geometryczne z linearnymi, ciężkie z lekkimi, realistyczne z abstrakcyjnymi różnicując czas z jakim zostały namalowane. Przestrzeń na nich ukazana została zainspirowana rzeczywistymi zjawiskami oraz swobodnie i świadomie przeze mnie zakomponowana i przekształcona.

Impreza tradycyjnie odbędzie się w Dworku Fundacji Fideo przy ul. Miłej 4.

Bilety w cenie 15 zł. Serdecznie zapraszamy!
Tekst: Luiza Wieczorek

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz