Rawska sekcja pływacka WOPR z kolejnymi sukcesami. Zawodnicy zmierzyli się z rywalami z całego kraju…

erawaSport
komentarzy

Kolejny start w ogólnopolskich zawodach przyniósł rawskim zawodnikom następne sukcesy. Choć udział w Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym (24.05) wiązał się z podróżą do daleko położonego Świdwina w woj. Zachodniopomorskim, sekcja z Rawy Mazowieckiej w okrojonym składzie wyruszyła zmierzyć się z zawodnikami z całego kraju. Rawski WOPR podczas zawodów zdobył trzy medale. 

P1360114

fot. Okrojony skład rawskiej sekcji pływackiej pojechał na ogólnopolskie zawody.

Korzystając z dobrej formy zawodników, rawska sekcja pływacka WOPR po raz kolejny podjęła rywalizację z pływakami z całego kraju (24.05). Wyprawa do Świdwina z pewnością przyniosła oczekiwany rezultat.
– Daleka droga jaką przebyliśmy oraz poświęcony czas opłaciły się zdecydowanie. Z tego wyjazdu także nie wróciliśmy z pustymi rękoma. Przywieźliśmy ze sobą trzy medale – dzielił się z nami sukcesem Piotr Zimecki, trener rawskiej sekcji pływackiej.
Zespół do Rawy wrócił z dwoma srebrnym medalami, zdobytymi przez Filipa Rylskiego w kategorii młodzik mężczyzn w konkurencji: 50 m holowanie manekina oraz 100 m holowanie manekina w płetwach. Trzeci medal – brązowy, zdobyła dla rawskiego klubu Martyna Mantorska w kategorii młodzik dziewcząt w konkurencji: 50 m holowanie manekina.

W zawodach wzięli udział również: Zuzanna Chylak, Anna Sokołowska, Jakub Nowakowski, Adrian Jastrzębski i Karol Sworski. Był to niestety, bardzo okrojony skład lokalnego WOPR’u. Ze względu na odległość miejsca odbywających się zawodów oraz ograniczone środki finansowe, zespół nie mógł sobie pozwolić na większą reprezentację. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz