Rawski artysta w kolejnym etapie konkursu Street Levels Jarocin. Główną nagrodą plebiscytu jest realizacja profesjonalnego wideoklipu…

erawaKultura
komentarzy

Głosy mieszkańców Rawy Mazowieckiej przydały się! Rawski artysta, Alan Sughar Coker przeszedł do kolejnego etapu konkursu Street Levels Jarocin (pisaliśmy tutaj). Główną nagrodą plebiscytu, która oparta jest o facebook’ową aktywność, jest darmowe wykonanie profesjonalnego wideoklipu. Na taką promocję liczy raper z Rawy Mazowieckiej.

fot. Sughar wystąpił w tym roku w Rawie podczas imprezy Rawa Gra Rap V

fot. Sughar wystąpił w tym roku w Rawie podczas imprezy Rawa Gra Rap V

Do drugiego etapu konkursu przeszło dwudziestu artystów oraz zespołów, których utwory były najlepiej oceniane w Internecie. Miernikiem były kliknięcia „lubię to” na popularnym społecznościowym portalu Facebook. Alan Coker uzbierał 379 głosów, co pozwoliło mu na zajęcie piątego miejsca w finałowej dwudziestce. To dobry start do walki o najlepszą pozycję.
– Dzięki wielkie za wszystkie oddane głosy w pierwszym etapie. Pozwoliły one na wejście do finału na wysokim, piątym miejscu. Obecnie trwa drugi etap, w którym Wasze głosy są bardzo ważne. Sprawdzajcie finałową dwudziestkę i zostawiajcie lajki na Waszych faworytów. Głosowanie trwa do 03.11. Niech wygra Hip-Hop. – podsumowuje Alan Sughar Coker.

Głosowanie przebiega podobnie jak w poprzednim etapie. Teraz, aby oddać głos na rawianina wystarczy polubić konkursowe zdjęcie, które dostępne jest bezpośrednio pod tym linkiem. Głosowanie zakończy się 3 listopada o godzinie 15:00.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz