Rolnicy wciąż protestują. Uwaga na utrudnienia w powiecie rawskim

erawaPowiat
komentarzy

Policjanci z rawskiej komendy będą kierować pojazdy ciężarowe z drogi S-8 objazdem na drogę wojewódzką 726 w kierunku Opoczna. Podróżni mogą liczyć na pomoc mundurowych, którzy będą kierować ruchem i wskazywać również alternatywne drogi. Z uwagi na zmieniającą się sytuację na drogach apelujemy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń policjantów.

Od dziś (20.03) od godziny 9:00 policjanci ruchu drogowego rawskiej komendy, przy wsparciu policjantów prewencji oraz funkcjonariuszy Straży Miejskiej, po raz kolejny będą kierować samochody ciężarowe powyżej 3,5 tony, które drogą ekspresową S-8 przemieszczają się w kierunku zablokowanego odcinka drogi w Piotrkowie Trybunalskim. Funkcjonariusze  wskazują objazd drogą wojewódzką W-726 w kierunku Opoczna.
— Z uwagi na zatory prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożność i stosowanie się do poleceń wydawanych przez policjantów. W związku z utrudnieniami apelujemy do wszystkich podróżujących o cierpliwość, zachowanie szczególnej ostrożności. Przypominamy, że korytarzem życia będą mogły poruszać się tylko pojazdy uprzywilejowane – mówi asp. Agata Krawczyk, Oficer Prasowy KPP w Rawie Mazowieckiej. 

Planowany strajk na terenie powiatu piotrkowskiego ma potrwać do 22 marca 2024 roku do godziny 11:00.
Źródło: KPP Rawa Mazowiecka.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz