Spowodował trzy wypadki, uciekł z miejsca zdarzenia, prawdopodobnie prowadził po pijaku. Na rawskich ulicach Policja zatrzymała niebezpiecznego, drogowego pirata…

erawaMiasto
komentarzy

Spowodował trzy drogowe wypadki, następnie porzucając auto, chciał uciec z miejsca zdarzenia. Sceny niczym z sensacyjnego filmu rozegrały się dziś na rawskich ulicach. Kierowca BMW został zatrzymany przez Policję. Jest podejrzewany o prowadzenie auta pod wpływem alkoholu, potwierdzić mają to badania krwi.

fot. Miejsca, w których dochodziło do kolejnych zdarzeń.

Wszystko zaczęło się od kolizji do jakiej doszło na skrzyżowaniu ulicy Jerozolimskiej z ulicą Zamkowa Wola. Tam kierowca osobowego BMW uderzył w jadącego prawidłowo Opla Astrę. Pomimo spowodowania drogowej kolizji, kierujący nie zatrzymał się, tylko odjechał w kierunku Nowego Miasta. Tuż za wiaduktem drogi S8 doszło jednak do kolejnego zderzenia. Tym razem uciekający czarnym BMW mężczyzna, wjechał w tył prawidłowo jadącego Volkswagena Tourana.

Po tym zdarzeniu niemieckie auto dalej ruszyło w szaleńczą ucieczkę. Gdyby nie błąd kierowcy pewnie spokojnie udałoby mu się uciec. Zbyt duża prędkość sprawiła jednak, iż nieodpowiedzialny mężczyzna stracił panowanie nad swoim autem Na skrzyżowaniu w miejscowości Pukinin jazda zakończyła się solidnym lądowaniem w rowie. Mężczyzna rozbijając auto, ucieczkę postanowił kontynuować pieszo. Powiadomiona Policja, która dotarła na miejsce ostatniego zdarzenia szybko ujęła drogowego pirata.

Kierujący jest podejrzany o kierowanie autem pod wpływem alkoholu. Na miejscu zatrzymania odmówił badania alkomatem, dlatego zgodnie z procedurami został zabrany na szczegółowe badanie krwi – informuje Komenda Powiatowa Policji w Rawie. W trzech zdarzeniach nikt poważnie nie ucierpiał. Kierowca może mówić o szczęściu w nieszczęściu. W końcu szaleńcza jazda odbywała się miejskimi ulicami, w pobliżu których funkcjonuje chociażby Przedszkole nr 2.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz