Targi dla gimnazjalistów już w najbliższy piątek. W Starostwie Powiatowym zaprezentuje się czternaście placówek ponadgimnazjalnych…

erawaPowiat
komentarzy

W najbliższy piątek (27.03) w budynku Starostwa Powiatowego odbędą się XIII Targi Edukacyjne dla młodzieży gimnazjalnej. Trzecioklasiści będą mieli okazję zapoznać się z ofertą wszystkich szkół z terenu Rawy Mazowieckiej, ale także placówek znajdujących się w sąsiednich miastach.

Czternastu wystawców ma zaprezentować swoją ofertę edukacyjną specjalnie dla uczniów z gimnazjów powiatu rawskiego. Wszystko po to, aby gimnazjaliści mogli dokonać wyboru dotyczącego dalszej ścieżki edukacyjnej. Wśród szkół pojawią się wszystkie z terenu Rawy Mazowieckiej, nie zabraknie również wybranych placówek ze Skierniewic, Nowego Miasta, Łodzi, Wolborza, Tomaszowa Mazowieckiego i Głuchowa.
– Zależy nam przede wszystkim na tym, aby nie edukować kolejnych bezrobotnych, tylko młodzież, która po ukończeniu szkoły znajdzie pracę. Dlatego też prezentację oferty edukacyjnej umożliwiamy szkołom z poza Rawy Mazowieckiej – mówi Bożena Woźniak, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Rawie Mazowieckiej.

Trzynaste Targi Edukacyjne organizuje Powiatowy Urząd Pracy przy współpracy ze Starostwem Powiatowym i Urzędem Miasta w Rawie.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz