Tragedia w przechowalni owoców. 64-letniego mężczyzny nie udało się uratować

erawaBiała Rawska, Powiat
komentarzy

Mieszkaniec powiatu rawskiego znaleziony w komorze w przechowalni owoców. Mimo wysiłków ratowników medycznych mężczyzna zmarł. 

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj (26.03) w miejscowości Konstantynów w gminie Biała Rawska. Zgłoszenie do dyżurnego rawskiej policji trafiło tuż po godz. 13:00. Patrol policji natychmiast został zadysponowany na teren jednego z gospodarstw sadowniczych.
– Na miejscu znajdowała się już załoga karetki pogotowia i trzy zastępy straży pożarnej. Niestety, mimo wysiłku ratowników 64-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon – mówi sierż. sztab. Agata Krawczyk z KPP w Rawie Mazowieckiej. 

Na miejscu zdarzenia policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza pod kierunkiem prokuratora zabezpieczyła ślady. Więcej na temat okoliczności śmierci 64-letniego mężczyzny będzie wiadomo po sekcji zwłok.

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności podczas wykonywania prac w przechowalniach, w komorach, gdzie brakuje tlenu. W takim przypadku człowiek niemal natychmiast traci przytomność. Stężenie tlenu w przechowalni jest bardzo niskie – warunki panujące w komorze są korzystne dla owoców, ale bardzo niebezpieczne dla człowieka.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz