Trzy osoby nie żyją. Tragiczny bilans wypadku w miejscowości Wola Chojnata

erawaBiała Rawska, Powiat
komentarzy

Na miejscu śmierć poniósł 16-letni pasażer bmw. Pozostali trzej pasażerowie oraz kierowca tego pojazdu zostali przetransportowani do okolicznych szpitali, w których mimo pomocy medycznej nie udało się uratować 42-letniego kierowcy oraz 19-letniego pasażera. Policjanci pod nadzorem rawskiej prokuratury ustalają okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (30.08) około godziny 10:20 na drodze wojewódzkiej 725 w miejscowości Wola Chojnata. Z niewyjaśnionych na chwile obecną przyczyn doszło do zderzenia pojazdu bmw oraz fiata ducato, które poruszały się w przeciwnych kierunkach. Osobowym bmw jechało 5 osób. Wszyscy to obywatele Ukrainy.
— W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 16-letni pasażer. 42-letni kierujący oraz 19-letni pasażer mimo udzielonej pomocy zmarli w szpitalu. Dwoje kolejnych pasażerów w wieku 38 i 15 lat zostali przetransportowani do pobliskich placówek medycznych – informuje asp. Agata Krawczyk, Oficer Prasowy KPP w Rawie Mazowieckiej. 

42-letni kierujący fiatem ducato był trzeźwy. Pojazdy zostały zabezpieczone do ekspertyz sądowych. Na miejscu czynności wykonał biegły z zakresu wypadków drogowych. Policjanci pod nadzorem rawskiej prokuratury wykonują oględziny miejsca, zabezpieczają ślady i ustalają okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku. W chwili obecnej droga jest zablokowana, policjanci kierują na objazdy.

Mundurowi po raz kolejny apelują do wszystkich kierujących o bezpieczną jazdę.
— Zachowajmy ostrożność i rozwagę. Przypominamy o przepisach ruchu drogowego, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może zakończyć się niestety tragicznie – dodaje abp. Agata Krawczyk. 

Źródło: KPP Rawa Mazowiecka, PSP Rawa Mazowiecka. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz