W Rawie kręci się klipy. Na jednym z rawskich osiedli nagrano ujęcia do remixu numeru „Rap na osiedlu” z płyty Ostrego i Hadesa…

erawaMagazyn
komentarzy

W piątkowe popołudnie (21.06) na osiedlu Zamkowa Wola zebrała się grupa młodych ludzi, którzy wzięli udział w nagraniu ujęć do hip-hopowego klipu. Obrazki z Rawy mają być wykorzystane do remixu numeru „Rap na osiedlu”, który pochodzi z płyty HAOS.

fot. Cierpliwie czekali około 5 godzin, by wziąć udział w nagraniu ujęć do klipu.

Już w południe na osiedlu zebrała się grupa sympatyków rapu. Wśród nich znalazł się Alan Sughar Coker, który zebrał swoich znajomych, by razem z nim wzięli udział w nagraniu fragmentu klipu do remixu „Rap na osiedlu”, z wspólnej płyty Ostrego i Hadesa. W Rawie nagrane zostały ujęcia do zwrotki autorstwa Sughara.
– Był pomysł, żebym kręcił to w Warszawie, ale wolałem nagrać w Rawie, żeby móc pokazać swoje osiedle i swoich ludzi – tłumaczy Alan, który pochodzi z Rawy.

Nagranie miało odbyć się w samo południe, jednak rawscy fani hip-hopu musieli poczekać na ekipę z Asfalt Records prawie 5 godzin. Mimo dużej obsuwki, w końcu do Rawy dotarli Tytus i Bidi, znani w środowisku hip-hopowym (nie zgodzili się jednak na publikowanie zdjęć z ich udziałem).

Czekanie na realizatorów klipu sprawiło, że część osób się wykruszyła. Zostali tylko ci najwytrwalsi, którzy chcieli znaleźć się na klipie do specjalnego remixu, nagranego z udziałem znanych raperów. Efekt pracy niebawem będzie można zobaczyć na Youtube’owym kanale wytwórni.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz