Walentynki na lodzie. Tak wyglądała jedna z propozycji spędzenia piątkowego (14.02) popołudnia w Rawie Mazowieckiej…

erawaKultura
komentarzy

Walentynki na lodzie? W miniony weekend takie rozwiązanie okazało się dobre co najmniej z dwóch powodów. Pierwszym była piątkowa impreza organizowana przez AQUARIUM Centrum Fit Rawa, drugim zwycięstwo w Soczi naszego panczenisty Zbigniewa Bródki. Po takich sukcesach, szczególnie wśród młodych ludzi, może wzrosnąć zainteresowanie zimowym sportem.

W piątek po raz kolejny zrealizowano pomysł zabawy na krytym lodowisku. Wraz z rawskim Aquarium o atrakcje wieczoru zadbało skierniewickie, samorządowe Radio RSC oraz uczniowie lokalnych szkół. Podobnie jak podczas poprzednich imprez, tafla w części została przykryta specjalnymi matami, przez co w wydarzeniu uczestniczyć mogli nie tylko ci mieszkańcy, którzy potrafią jeździć na łyżwach.

Popularność lodowiska sprawia, że to doskonałe miejsce do zawiązania nowych znajomości, także tych, które w walentynki mogą zamienić się w romantyczne uczucie.
-Ostatnio lodowisko jest u nas bardzo oblegane. Przychodzi dziennie, w dzień powszedni około 50-60 osób, a w niedziele i święta ponad 120. Jest dużo młodzieży, są różne zaloty między dziewczętami i chłopcami. To duże zgromadzenie osób, więc myślę, że zawsze można znaleźć tę drugą połówkę – mówi Bogusława Romaldowska z AQUARIUM Centrum Fit Rawa.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz