Walentynkowy koncert w MDKu na żywo! Sprzedaż biletów rusza już jutro (12.02)

erawaKultura
fot. MDK Rawa Mazowiecka
komentarzy

Muzyczne spotkanie wreszcie w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej. Liczba miejsc ograniczona. 

Miało być kolejne wydarzenie online, ale zamiast tego będzie jedyny w swoim rodzaju koncert na żywo! Specjalnie z okazji walentynek, na deskach rawskiego MDKu w najbliższą sobotę (13.02) SAX & VALENTINES. 

Podczas sobotniego koncertu, który rozpocznie się o godzinie 19:00, dowiecie się na czym polega „miksowanie muzyki”? Co to jest „Live Act”? I czy praca DJ’a polega „tylko” na puszczaniu piosenek? A przede wszystkim zostaniecie wprowadzeni w romantyczny, walentynkowy nastrój. 

To doskonała okazja, aby po długiej przerwie ponownie pojawić się w rawskim domu kultury. Tym bardziej, że bilety są w naprawdę symbolicznej cenie – bo tylko za jedyne 10 zł. Specjalne zaproszenie można nabyć w kasie od piątku (12.02) od godziny 10:00. 

Zgodnie z rządowymi wytycznymi, sala widowiskowa może być wypełniona tylko w 50%, dlatego spieszcie się. Liczba miejsc ograniczona. 

W klimat wieczoru wprowadzą Was:  

DJ KUBA KRÓL

Kuba to perfekcjonista, którego sety to prawdziwy wulkan energii! Muzyczną przygodę rozpoczął 9 lat temu w Zamościu. Od 6 lat występuje jako rezydent kilku prestiżowych miejsc na terenie Warszawy, m.in. Ritual Club, Capitol Club, STIXX Bar&Grill, Opera. Niestraszne są mu również podróże po całej Polsce. Często odwiedza kluby w innych miastach, szczególnie w Łodzi. Fundamentem w jego setach jest muzyka house’owa, ale nie brakuje tam również RnB, popu czy ciekawych remixów klasyków.

ŁUKASZ LUDWICKI

Z saksofonem związany od szczęśliwych 15 lat. Kiedy zaczął przygodę z muzyką? Tego nie pamiętają nawet najstarsi górale. Laureat wielu konkursów i festiwali muzycznych w całym kraju. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Kaliszu oraz magister Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuki Muzycznej. Od lat na scenie eventowej oraz klubowej. Swobodnie porusza się w wielu gatunkach muzycznych od jazzu po house. Ceni sobie soczyste brzmienie i uwielbia pozytywne wibracje na parkiecie, które są nieodzowną częścią wszystkich jego występów LIVE.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz