Wciąż trwa dyskusja dotycząca planu miejscowego dla obrębu 4. Sprawdź do kiedy możesz mieć na niego wpływ

erawaMiasto
komentarzy

Ratusz w Rawie Mazowieckiej zaprasza na dyskusję publiczną dotyczącą projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obrębu nr 4 – największego w Rawie. Jest to już ostatni etap procedury planistycznej. 

O każdym z etapów powstawania projektu planu miejscowego dla obrębu 4 pisaliśmy wielokrotnie. Wielkimi krokami zbliża się koniec procedury planistycznej, dlatego tak istotne jest, aby mieszkańcy mieli świadomość jak będzie wyglądał plan miejscowy dla danej działki oraz mogli jeszcze zabrać głos w sprawie ustaleń dotyczących warunków i zasad zagospodarowania obrębu nr 4, obejmującego m.in. centrum miasta i największa osiedla w Rawie.

Tym bardziej serdecznie zapraszamy Was na najważniejszy etap procedury planistycznej, czyli dyskusję publiczną. To właśnie wtedy projektant planu omówi jego najważniejsze założenia i wraz z burmistrzem odpowie na pytania mieszkańców. Do 10 sierpnia będzie można złożyć uwagę do projektu planu, która będzie rozpatrywana najpierw przez burmistrza, a w przypadku jej nieuwzględniania, o jej rozpatrzeniu będzie rozstrzygała Rada Miasta. We wrześniu planowane jest skierowanie projektu planu na sesję Rady Miasta.

Wspomniana dyskusja zaplanowana jest już na najbliższy poniedziałek (20.07) o godzinie 16:00 w sali kinowej Miejskiego Domu Kultury. 

Więcej o miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego podczas ostatnich terenowych konsultacji, które odbyły się w miniony wtorek (14.07) przed MDKiem, opowiedziała nam Magdalena Bernacik, naczelnik Wydziału Gospodarki Terenami.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz