Weekend na drogach powiatu rawskiego nie należał do bezpiecznych

erawaPowiat
komentarzy

Cztery zdarzenia drogowe i kilku poszkodowanych przetransportowanych do szpitali. Strażacy informują o niebezpiecznym weekendzie. 

Już piątek (10.09) zaczął się pracowicie dla ratowników z powiatu rawskiego. Do pierwszego zdarzenia doszło o godzinie 6:07 w miejscowości Babsk na drodze S8. To właśnie tam auto osobowe uderzyło w barierę. Samochodem podróżowały 4 osoby z czego 2 zostały przetransportowane do szpitala.

fot. Kolizja w Krukówce

Tego samego dnia o godzinie 15:47 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych w miejscowości Krukówka. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, a następnie przekazaniu jej przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

Kolejny wypadek miał miejsce w miejscowości Rzeczków w sobotę (11.09) o godzinie 21:04, gdzie pijany motocyklista uderzył w osobowego volkswagena. O zdarzeniu szerzej pisaliśmy –> tutaj.  

Ostatnie ze zdarzeń miało miejsce na drodze S8 w Przewodowicach, gdzie kierowca samochodu osobowego uderzył w barierę energochłonną. Na szczęście kierujący nie odniósł obrażeń. Działania ratowników polegały jedynie na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, a następnie usunięciu skutków pokolizyjnych.
Źródło: PSP Rawa Mazowiecka.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz