[AKTUALIZACJA] Wiesz czego pragną mężczyźni? Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl reżyserii Artura Barcisia

erawaKultura
komentarzy

Tuż po walentynkach zapraszamy Was do rawskiego MDKu. To właśnie tu będziecie mogli zobaczyć spektakl „Lista męskich życzeń”. Ogromne zainteresowanie sprawiło, że w Rawie aktorów będzie można zobaczyć aż dwa razy. 

Już w najbliższą sobotę (15.02) możecie wybrać się do Miejskiego Domu Kultury na najnowszą komedię tego sezonu w reżyserii Artura Barcisia. Mało tego, tego aktora będziecie mogli zobaczyć na deskach sceny widowiskowej. U jego boku boku zagrają Krzysztof Wieszczek i Urszula Dębska. 

Tych gwiazd nie trzeba nikomu przedstawiać, dlatego opowiemy o samym spektaklu. 

Czy marzyliście kiedykolwiek o partnerze idealnym? Chcielibyście móc na bieżąco zmieniać jego cechy, dopasowując go do swoich oczekiwań? Czy ucieszylibyście się, gdyby ta wyśniona druga połówka sama Was odnalazła? Jeżeli odpowiedzieliście „tak!” na którekolwiek z powyższych pytań, to zapraszamy na „Listę męskich życzeń”. Przezabawną komedię, w której nic nie wydaje się być oczywistym, zaś wszystko jest absolutnie upragnionym!

Bill, rozwiedziony nudny statystyk, otrzymuje od swojego przyjaciela nieoczekiwany prezent urodzinowy, który wprowadzi wiele zamieszania do życia przyjaciół.
Żaden z nich jednakowoż nie śmiał nawet przypuszczać, jak ta bajka się rozwinie.
A takiego zakończenia,. gwarantujemy, nikt by się nie spodziewał!  

Po więcej informacji zapraszamy na:
www.listameskichzyczen.pl
www.facebook.com

BILETY DOSTĘPNE NA KUPBILECIK.PL lub w kasie MDKu. 

AKTUALIZACJA
Dziękujemy Wam za liczny udział w naszej zabawie. Od razu wiedzieliśmy, że można na Was liczyć. Spośród tych kilkudziesięciu nadesłanych wiadomości wybraliśmy dwie, które otrzymaliśmy od: Haliny i Doroty. Zwyciężczyniom naszego konkursu gratulujemy.

KONKURS
My proponujemy Wam jednak inne rozwiązanie. Weźcie udział w naszej zabawie i wygrajcie jedno z dwóch podwójnych zaproszeń.

Zadanie jest proste – wyślijcie nam dlaczego to właśnie Wy powinniście otrzymać bilety. Najciekawsze odpowiedzi nadesłane na adres [email protected] zostaną nagrodzone. Czas macie do jutra (14.02) do godziny 11:00. 

W wiadomości podajcie również swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Dane zostaną wykorzystane jedynie do wręczenia nagrody. Powodzenia. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz