Wiktoria Wróbel wicemistrzynią Polski Młodziczek. Rawska tenisistka stanęła na podium III Grand Prix w Białymstoku

Podium dla Wiktorii Wróbel z MLUKS „Dwójki”. Zawodnicy z Rawy Mazowieckiej wzięli udział w III Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików.

Tenisiści z rawskiego klubu MLUKS „Dwójka” zagrali w turnieju, który odbył się w dniach 16-18 lutego w Białymstoku. Z Rawy Mazowieckiej tym razem zmierzyć się z najlepszymi wyruszyli Wiktoria Wróbel oraz Marcel Błaszczyk.

Rawska zawodniczka zaprezentowała swój wysoki poziom, wygrywając po drodze ze swoimi przeciwniczkami i tym samym awansując do finału tych zawodów. Niestety w finale musiała uznać wyższość Zuzanny Wielgos (LZS UKS Kąkolówka), która pokonała Wiktorię 3-1. Tym samym zawodniczka z Rawy zajęła drugą lokatę turnieju.

Wśród młodzików dobrze zaprezentował się także Marcel Błaszczyk, który uplasował się na 12 miejscu. Gratulujemy sukcesu Wiktorii i życzymy dalszych sukcesów sportowych wszystkim zawodnikom MLUKS „Dwójka”.