[AKTUALIZACJA] Wirtuoz Challenge IV Rawa Mazowiecka Fight Night już w piątek (6.12)! Zgarnijcie bilety na to niesamowite wydarzenie

erawaSport
komentarzy

Po raz pierwszy w Rawie Mazowieckiej odbędzie się sportowe wydarzenie o takim charakterze. Na publiczność w Rawie Mazowieckiej czekać będzie aż 15 pojedynków w różnych formułach. 

To już za kilka dni, bo w mikołajki (6.12) w Rawie Mazowieckiej odbędzie się Wirtuoz Challenge IV. Organizatorzy zapewniają, że emocji nie zabraknie. Z pewnością wie o tym stała publika, która licznie wyjeżdża dopingować rawskich fighterów doskonale radzących sobie na wyjazdowych walkach. 

Tym razem wydarzenie sportowo-kulturalne odbędzie się w rawskiej Hali Milenium i podzielone zostanie na kilka etapów. Karta wstępna rozpocznie się od godziny 18:00, po niej nastąpi oficjalne otwarcie i dopiero później, o godzinie 20:00 przejdziemy do karty głównej. 

Łącznie, podczas Fight Night zaplanowano aż 15 pojedynków. 6 w formule K-1, 6 w MMA. Nie zabraknie również 4-osobowego turnieju w grapplingu, podczas którego będziemy mogli zobaczyć, między innymi mistrzów świata, Europy i wielokrotnych medalistów mistrzostw Polski. 

Podczas wydarzenia w Rawie Mazowieckiej w klatkach staną także zawodnicy trenujący przy Rawskim Klubie Karate Kyokushin, którzy coraz odważniej poczynają sobie ze swoimi przeciwnikami. Na wyjątkowo mocny doping w swoim mieście z pewnością liczą Adrian Bartosiński oraz Jakub Klasztorny. 

AKTUALIZACJA – WYNIKI KONKURSU
Dziękujemy Wam za liczny udział w naszej zabawie. Od razu wiedzieliśmy, że można na Was liczyć. Spośród tych kilkudziesięciu nadesłanych wiadomości wybraliśmy te najciekawsze.
Zaproszenie VIP za duże zaangażowanie trafia do Dawida Szymczaka. Podwójne zaproszenia wędrują do: Jacka Sikorskiego, Krzysztofa Skury, Jolanty Filipczak, Adama Synowca i Martyny Wiśniewskiej.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich Was zapraszamy już w piątek na galę. 

KONKURS 
Serwis eRawa.pl objął Wirtuoz Challenge IV Rawa Mazowiecka patronatem medialnym. Dzięki temu, specjalnie dla Was, mamy do rozdania bezpłatne wejściówki. Do Waszej dyspozycji oddajemy podwójne zaproszenie VIP oraz 5 podwójnych biletów wstępu. 

Zadanie jest proste – jutro do godziny 17:00 wyślijcie nam dlaczego to właśnie Wy powinniście otrzymać bilety. Najciekawsze odpowiedzi nadesłane na adres [email protected] zostaną nagrodzone.

W wiadomości podajcie również swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Dane zostaną wykorzystane jedynie do wręczenia nagrody. Powodzenia. 

Pojedyncze bilety na rawską galę wciąż można kupić:

RAWA MAZOWIECKA

– Hala Milenium ul. Kazimierza Wielkiego 28

– Miejska Biblioteka Publiczna (pod filarami) w Rawie Maz, po wcześniejszym kontakcie ze Zbyszkiem Pacho (nr kontaktowy: 728 823 454)

– Rawski Klub Karate Kyokushi, tylko podczas trwania treningów (Hala OSiR ul. Tatara 1)

TOMASZÓW MAZOWIECKI

– Octagon Tomaszów Mazowiecki, ul. Jerozolimska 3

WOLBÓRZ

Po wcześniejszym kontakcie, poprzez wiadomość na Facebooku.

ZAWODNICY

Każdy z zawodników prowadzi indywidualne zapisy na bilety.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz