[AKTUALIZACJA] Wojtek Pięta w w Rawie Mazowieckiej! Po raz kolejny rozdajemy bilety na stand up!

erawaKultura
komentarzy

Stand-up sposobem na relaks w środku tygodnia. Nie może Was zabraknąć na rawskiej odsłonie wydarzenia zorganizowanego przez Stand-up No Limits. 

Już w najbliższy wtorek (10.09) będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu. Chodzi oczywiście o stand-upowe spotkanie. Tym razem do Rawy Mazowieckiej zawita Wojtek Pięta. To właśnie on o godzinie 19:00 wystąpi z nowym programem „Zrzutka na alimenty”. Oczywiście przed stand-upem Wojtka w pizzerii Level Up publiczność rozgrzeje support – Grzesiek Wójtowicz. 

Na wieczór Stand-up Comedy Show zapraszamy wraz ze Stand-up No Limits.

Wojtek Pięta – wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Finalista Antrakt Stand-up Festiwal 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Regularnie jeździ z Abelardem Gizą występując jako jego support. Gospodarz sceny Stand-up Silesia, Stand-up Tarnów, a także krakowskich scen Stand-up w Zet Pe Te oraz w Bakałarzu. Autor kanału w serwisie YouTube oraz improwizator sceniczny.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

CENA BILETU: w przedsprzedaży 25 zł / w dniu występu 35 zł do kupienia ➡ TU  oraz w lokalu. 
Kto? Wojtek Pięta + Grzegorz Wójtowicz
Kiedy? 10.09.2019, godz. 19:00
Gdzie? Pizzeria Level Up, Plac Wolności 2, 96-200 Rawa Mazowiecka
Wszystko o wydarzeniu na Facebooku

AKTUALIZACJA
Dziękujemy Wam za liczny udział w naszej zabawie. Od razu wiedzieliśmy, że można na Was liczyć. Spośród tych kilkudziesięciu nadesłanych wiadomości wybraliśmy dwie, które otrzymaliśmy od: Krzysztofa i Bartłomieja. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich zapraszamy już jutro na stand-up. 

A teraz czas na konkurs!
My mamy dla Was 2 podwójne wejściówki na stand-upowy wieczór. Zadanie jest proste – dziś do godziny 19:00 wyślijcie nam dlaczego to właśnie Wy powinniście otrzymać bilety. Najciekawsze odpowiedzi nadesłane na adres [email protected] zostaną nagrodzone.

W wiadomości podajcie również swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Dane zostaną wykorzystane jedynie do wręczenia nagrody. Powodzenia. 

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz