Wybieramy najbardziej aktywnego radnego!!! Na erawa.pl podsumowanie 2012 roku w Radzie Miasta Rawa Mazowiecka…

erawaMiasto
komentarzy

9 sesji i 70 podjętych uchwał. Tak wygląda praca Radnych Rady Miasta Rawa Mazowiecka. Wraz z końcem roku przygotowano odpowiednie podsumowanie. Co ważne, rawscy rajcowie są wyjątkowo sumienni. Dziś oddajemy w Wasze ręce specjalną ankietę, w której sami ocenicie pracę Waszych reprezentantów.

W tym roku mija dokładnie połowa obecnej kadencji Rady Miasta Rawa Mazowiecka. W listopadzie 2010 roku odbyły się ostatnie samorządowe wybory. Od tego czasu w rawskiej Radzie Miasta sytuacja wygląda dość stabilnie. Pewna większość będąca w koalicji z burmistrzem oraz opozycja, która zbytnio nie przeszkadza – to daje gwarant spokojnej pracy.

Co warte zauważenia, rawscy radni są wyjątkowo sumienni. Wśród członków tego kolegialnego organu nie ma osoby, która opuściłaby więcej niż jedno plenarne posiedzenie. Wszystkie nieobecności są także z miejsca usprawiedliwiane. Dobra praca oczywiście swoje kosztuje. W projekcie budżetu na 2013 rok, na potrzeby Rady Miasta, zapisano 200 tysięcy złotych. Na tę kwotę składa się między innymi: wypłata diet radnym, diety dla Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego, szkolenia radnych oraz inne rzeczowe wydatki, niezbędne do wykonywania ustawowych zadań.

Ze względu na zbliżający się koniec 2012 roku, oddajemy Wam możliwość ocenienia Waszych radnych. W specjalnej ankiecie (pierwszej z kilku podsumowujących mijający rok) pytamy o najbardziej aktywnych, Waszym zdaniem, radnych Rady Miasta Rawa Mazowiecka. Zapraszamy do głosowania.

[poll id=”10″]

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz