Wybrano nowego dyrektora OSiRu w Rawie Mazowieckiej. Niebawem funkcję obejmie Mariusz Wasiak

erawaSport
fot. MBP w Rawie Maz.
komentarzy

Rawski Ośrodek Sportu i Rekreacji z dużym zainteresowaniem wśród kandydatów na dyrektorów. O stanowisko zawalczyło pięć osób. 

Tydzień po rezygnacji Grzegorza Stefaniaka ze stanowiska dyrektora OSiRu, a więc 18 kwietnia, ratusz ogłosił nabór na wolne stanowisko pracy. —> Szerzej o tej sprawie przeczytasz tutaj. 

Do Urzędu Miasta wpłynęło aż pięć kandydatur. Jednak tylko trzy z nich przeszły do kolejnego etapu procedury naboru. 
— Dwie ze złożonych ofert zostały odrzucone przez Komisję Konkursową, ponieważ nie spełniały wymogów formalnych. Z pozostałymi trzema kandydatami zostały przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne – wyjaśnia Burmistrz Rawy Mazowieckiej Piotr Irla. 

Jak informuje ratusz, spośród kandydatów najlepiej wypadł rawianin, Mariusz Wasiak, dotychczasowy kierownik administracyjny w Szkole Podstawowej nr 2 w Rawie. I choć decyzja zapadła w mijającym tygodniu, stanowisko dyrektora obejmie najpóźniej 1 sierpnia bieżącego roku, niezwłocznie po zakończeniu okresu wypowiedzenia Grzegorza Stefaniaka. 
— Przedstawiłem koncepcję na pracę OSiRu, która została pozytywnie przyjęta. Będę chciał ją realizować, ale więcej opowiem o nim po objęciu stanowiska – dyplomatycznie komentuje swoje zwycięstwo Mariusz Wasiak. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz