Wypadek w Ossie. Zginął 27-letni motocyklista

erawaPowiat
komentarzy

Policjanci z Rawy przez kilka godzin pracowali na miejscu wypadku, w którym śmierć poniósł 27- letni kierowca motocykla. Apelujemy do wszystkich fanów „dwóch kółek” o rozwagę i bezpieczną jazdę oraz nieprzecenianie swoich umiejętności.

Informacja o wypadku motocyklisty w Ossie (powiat rawski) dotarła do dyżurnego rawskich policjantówpolicjantów w minioną niedzielę (14.08) po godzinie 14.00. Na miejsce zostali skierowani policjanci oraz służby ratunkowe.

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, 27-letni kierowca motocykla marki Suzuki, na łuku drogi stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń kierujący motocyklem, mieszkaniec powiatu rawskiego, poniósł śmierć na miejscu.

Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy uprawniającego go do poruszania się tym pojazdem. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności mające na celu ustalenie przyczyny tego wypadku.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o szczególną rozwagę.

– Prosimy o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego bez względu na to jakim pojazdem się poruszamy. Posiadanie prawa jazdy na motocykl, jest tak samo wymagane, jak w przypadku samochodów. Pamiętajmy, że dobrym kierowcą nie jest ten, komu wydaje się, że potrafi dobrze jeździć, ale ten, kogo umiejętności przewidywania przewyższają umiejętności jazdy – mówi mł. asp. Agata Krawczyk rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej. 

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz