Wyremontuj elewację i wygraj nagrodę. Rawski ratusz ogłasza kolejny konkurs

erawaMiasto
fot. Mikina Projekt
komentarzy

Rusza druga edycja konkursu „Elewacje centrum Rawy Mazowieckiej”. Do wygrania nawet 15 tysięcy złotych. 

Wspomniany konkurs na najładniejszą elewację jest wyjściem na przeciw właścicielom, współwłaścicielom oraz wspólnotom mieszkaniowym budynków mieszkalnych i mieszkalno-usługowych z obszaru rewitalizacji. 
– Ważne, aby pamiętać, że prace remontowe elewacji muszą być wykonane w części frontowej budynku znajdującego się z w pierzei ulicy lub placu – tłumaczy Kierownik Biura ds. Rewitalizacji Mariusz Szadkowski. 

Warunki konkursu:
Aby wziąć udział w konkursie należy:
* w okresie od 1 stycznia 2020 r. do 30 września 2021 r. wykonać prace remontowe elewacji frontowej budynku usytuowanego w pierzei ulicy lub placu,
* w terminie od 1 do 31 października 2021 r. złożyć zgłoszenie konkursowe w siedzibie Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka. 
– Zgłaszając się do konkursu należy dokładnie sprawdzić, czy mamy wszystkie niezbędne dokumenty. Osoba składająca musi załączyć wszystkie dokumenty wymienione w regulaminie, jak również wypełnione wzorce stanowiące załączniki do regulaminu – dodaje Mariusz Szadkowski. 

Po dokonaniu zgłoszeń, komisja konkursowa dokona ich oceny w IV kwartale 2021 r. Pula nagród w konkursie wynosi 61 000 zł brutto. Przewidziane są następujące nagrody:
* nagroda za 1 miejsce – 15 000 zł,
* nagroda za 2 miejsce – 12 000 zł,
* nagroda za 3 miejsce – 10 000 zł,
* nagroda wyróżnienia przyznawana przez Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka dla maksymalnie 3 budynków – po 8 000 zł na budynek.

Wyłonienie zwycięzcy planowane jest na grudzień bieżącego roku. Regulamin konkursu oraz inne niezbędne załączniki znajdziecie na stronie Urzędu Miasta

Ważne informacje

W celu zgłoszenia budynku do konkursu, wymagane jest uwzględnienie przy realizacji prac kolorystyki elewacji oraz cokołów, która została wskazana w załączniku nr 5 do regulaminu konkursu. Jeżeli budynek jest jednorodzinny, to osoby, które chciałyby przeprowadzić termomodernizację, mogą skorzystać  z dofinansowania w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze. Szczegółowe informacje w zakresie przedmiotowego programu można uzyskać w pokoju nr 9  w budynku Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka przy Pl. Piłsudskiego 4 lub pod numerem telefonu 46 814 47 11 wew. 130. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz