Z nożem w ręku wtargnął do osiedlowego sklepu. 32-latek szybko trafił w ręce policji

erawaMiasto
fot. KPP Rawa Mazowiecka
komentarzy

Policjanci z komendy w Rawie wytypowali i zatrzymali podejrzanego o rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Mężczyźnie grozi do 15 lat więzienia. 

Przed świętami Bożego Narodzenia do jednego z osiedlowych sklepów spożywczych w Rawie Mazowieckiej wszedł młody, zamaskowany mężczyzna z nożem w ręce. Wystraszona ekspedientka na widok ostrego narzędzia natychmiast odsunęła się od kasy, a napastnik zabrał kilka tysięcy złotych i uciekł.

Policjanci z Rawy rozpoczęli poszukiwania podejrzewanego o rozbój mężczyzny. Zabezpieczali nagrania z kamer i przesłuchiwali świadków. W działaniach wykorzystali również psa tropiącego.
– Wnikliwa analiza zebranych dowodów doprowadziła funkcjonariuszy do 32-latka od listopada mieszkającego na terenie Rawy. Widok policjantów w jego miejscu zamieszkania był dla niego totalnym zaskoczeniem – mówi mł. abp. Agata Krawczyk rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej.

Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec 32-latka tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz