Zostań Młodszym Ratownikiem. WOPR w Rawie Mazowieckiej zaprasza rawian na bezpłatne szkolenie

erawaSport
komentarzy

Pierwszy bezpłatny kurs na Młodszego Ratownika WOPR w naszym mieście. WOPR pozyskał środki na szkolenie mieszkańców. 

Zaplanowany na lipiec kurs skierowany jest do rawian, którzy ukończyli 12 rok życia. I choć jednym z warunków jest konieczność posiadania karty pływackiej, taki dokument będzie można wyrobić podczas szkolenia. 
– Chcemy wyjść na przeciw mieszkańcom Rawy, dlatego nie będziemy szukać problemów, a rozwiązywać je. Jeśli ktoś będzie chciał uczestniczyć w szkoleniu, umie pływać, ale nie posiada wymaganego dokumentu – wyrobimy go podczas kursu – mówi prezes WOPR w Rawie Mazowieckiej Sebastian Zbiros. 

Egzamin wstępny zaplanowano na 4 lipca, a jego wynik będzie decydować o przyjęciu na kurs. 

„Szkolenie z ratownictwa wodnego zakończone egzaminem na stopień młodszego ratownika WOPR” dofinansowane zostało z Urzędu Miasta w Rawie Mazowieckiej w ramach zadania publicznego z zakresu edukacji i wychowania polegające na wspieraniu wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży poprzez działalność wychowawczą, opiekuńczą, oświatową i prozdrowotną. 

Pozostałe warunki uczestnictwa w kursie znajdziecie na oficjalnym plakacie. Więcej informacji uzyskacie również kontaktując się telefonicznie z instruktorem Piotrem Kucharskim: 606 146 486.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz