[Aktualizacja] Bo piątek 13-ego wcale nie musi być pechowy. Zwłaszcza gdy czeka nas koncert Beaty Kozidrak i zespołu Bajm!

erawaKultura
komentarzy

Jubileuszowy koncert Beaty Kozidrak i zespołu Bajm już w najbliższy piątek (13.04) w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim. Dla czytelników eRawa.pl mamy dwa podwójne zaproszenia! Jedno do strefy FAN, a drugie na płytę tomaszowskiej areny. 

To będzie niesamowity koncert zespołu Bajm. Grupa rozpoczyna bowiem trasę z okazji 40-lecia swojego istnienia. Dodatkowo wydarzenie odbędzie się w nowo otwartym obiekcie, jakim jest Arena Lodowa w niedalekim Tomaszowie Mazowieckim. 

Beata Kozidrak to legenda polskiej sceny muzycznej, a kwietniowy koncert jest podsumowaniem jej wybitnej pracy artystycznej. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że koncert zaplanowano na 9 tysięcy osób, a Wy możecie być wśród nich i świętować te okrągłe urodziny razem z zespołem Bajm.  

Pamiętajcie, że do ostatniej chwili prowadzona jest sprzedaż biletów, poprzez ebilet.pl oraz empik. Firmy i zorganizowane grupy mogą się również kontaktować z organizatorem telefonicznie pod numerami: 609 976 781 lub 784 864 808. 

Drzwi otwarte Areny Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim rozpoczną się już od godziny 18:00. Warto być wcześniej, nie tuż przed samym koncertem, tak, aby zająć dobre miejsca.

Podczas imprezy prowadzona będzie sprzedaż alkoholu niskoprocentowego. Dodatkową atrakcję przygotował również sponsor wydarzenia – Audi Centrum Łódź. Podczas koncertu będzie można wygrać trzy samochody na weekend. Aby mieć szansę je wygrać należy umieścić w urnie punktu Audi, karteczkę ze swoim imieniem i nazwiskiem. Losowanie odbędzie się tuż po koncercie. 

[AKTUALIZACJA]
Brawo! Jesteście niesamowici. Otrzymaliśmy od Was kilkadziesiąt maili z odpowiedziami. Poprawna z nich brzmi: „Łąki pełne snów” z roku 1995. Gratulujemy Pani Anecie i Pani Małgorzacie. Czekajcie na maile od nas z informacjami o odbiorze podwójnych zaproszeń. 
Dziękujemy za wspólną zabawę i do zobaczenia na koncercie. 

KONKURS
A dla naszych Internautów mamy do wygrania zaproszenia. Zasady zabawy są proste: na naszego redakcyjnego maila [email protected] wysyłacie swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz poprawną odpowiedź na konkursowe pytanie.
Z jakiego utworu pochodzi poniższy fragment tekstu i w jakim roku powstała ta piosenka?
Kiedy wszystko idzie źle
Kiedy noc przytula dzień
Nie porzucaj marzeń
Zostaw chociaż je

Zwyciężają dwie pierwsze osoby, które spełnią powyższe warunki. Pierwsza osoba otrzyma podwójne zaproszenie do strefy FAN, do drugiej w kolejności osoby powędruje również podwójne zaproszenie, ale na płytę tomaszowskiej areny. 

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz