Cyrk Zalewski odwiedzi Rawę Mazowiecką. Dla internautów eRawa.pl przygotowaliśmy 3 podwójne wejściówki na to wyjątkowe widowisko…

erawaMagazyn
komentarzy

W najbliższy piątek (18.10) przy rawskim zamku będzie można obejrzeć cyrkowe widowisko na światowym poziomie. Cyrk Zalewski do Rawy Mazowieckiej przyjedzie bowiem z artystami z Brazylii, Czech, Bułgarii, Niemiec, Ukrainy, Białorusi i oczywiście Polski. Nie zabraknie również cyrkowych zwierząt oraz niesamowitego show, skierowanego do miłośników motocykli.

Cyrk Zalewski co roku odwiedza 200 miast na terenie całego kraju, w Rawie Mazowieckiej swój spektakl zaplanował na najbliższy piątek, o godzinie 17:30. Cyrkowy namiot stanie tradycyjnie, przy ruinach Zamku Książąt Mazowieckich. Liczna cyrkowa rodzina przywiezie ze sobą słonie, foki, wielbłądy, konie, alpaki i kozy, które pomogą w rozbawieniu publiczności. W programie imprezy nie może zabraknąć również akrobacji na drążku, wielkiego show iluzji, gimnastyki napowietrznej, ekwilibrystyki, czy zabawnego Clowna Rigettiego.

Na zgromadzoną publiczność będzie czekać również wielka atrakcja. Po raz pierwszy w Polsce zaprezentowane będzie motocyklowe, cyrkowe show. Brazylijska grupa Diorio wykona ewolucje wewnątrz wielkiej metalowej kuli.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


[KONKURS]

Dla naszych internautów mamy 3 podwójne wejściówki, dla osoby dorosłej i dziecka do 10-ciu lat. Co zrobić, by wygrać zaproszenia do Cyrku Zalewski? Wystarczy przesłać na adres [email protected] specjalne hasło, które pojawi się na naszym, Youtube’owym kanale, dostępnym pod adresem www.youtube.com/erawatv. Hasło ukaże się punktualnie o godzinie 20.00! Jak zwykle, obowiązuje Was zasada, kto pierwszy ten lepszy. W międzyczasie zachęcamy oczywiście do subskrybowania kanału eRawa.pl, właśnie w serwisie Youtube, gdzie jak zwykle najlepsze materiały video z Rawy Mazowieckiej i okolicy. Polecamy również nasze bogate archiwum, gdzie dostępnych jest blisko 200 materiałów!

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz