Jesień doskonałą porą na ocieplenie wnętrza naszych mieszkań. Nie warto przekopywać w tym celu Internetu, sprawdźcie gdzie wybrać się na zakupy w Rawie Mazowieckiej

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

Tu się naprawdę nie sprzedaje, a jedynie pomaga klientom kupować, a przede wszystkim dobierać odpowiedni towar, który w 100% spełnia oczekiwania. Mowa oczywiście o sklepie Top-Decor w Rawie Mazowieckiej przy ul. Reymonta 7A/11 na nowym rynku. 

Top-Decor to rodzinna firma, która na lokalnym rynku działa już od 17 lat. W ich ofercie znajdziecie wiele artykułów, które pozwolą odmienić Wasze mieszkania. Jeśli poszukujecie dywanów, wykładzin PCV czy dywanowych, rolet, albo karniszy, nie przerzucajcie kolejnych stron internetowych. Przyjdźcie do sklepu i przekonajcie się sami o jakości przedmiotów oferowanych w tym miejscu. 
– Lata pracy w branży, nabyte doświadczenie oraz wysoka jakość naszych towarów i usług spowodowały, iż nasze oferty stały się wysoce konkurencyjne – mówi współwłaściciel firmy Karol Matysek. 

Jednak o Top-Decor nie można powiedzieć, że jest to zwykły sklep z wyposażeniem do domu. Obsługa bowiem to nie sprzedawcy, a doradcy, którzy stawiają na zadowolenie klienta, a ten ma wyjść z produktem dopasowanym do jego potrzeb i często, zasobu portfela. 

Ofertę sklepu charakteryzuje ukierunkowanie na konkretną, dość wąską branżę, a przyświeca temu jeden podstawowy cel: jak najwyższa jakość za najniższą cenę. Wśród produktów proponowanych przez firmę znajdziecie:
– dywany o wzorach i kolorach zgodnych z najnowszymi trendami,
– szeroki wybór wykładzin dywanowych, 
– wykładziny PCV, 
– wycieraczki, 
– moskitiery wykonane na ramkach montowanych do okien, 
– karnisze,
– wszystkie rodzaje rolet wewnętrznych: plisy, dzień i noc, mini oraz w kasecie. 

Doradcy Top-Decor mogą dojechać do klienta, dokonać pomiaru, a później zamontować wybrany produkt, zarówno rolety, jak i wykładziny. Warto też wspomnieć, że firma oferuje możliwość obszycia zakupionej wykładziny, a także dywanów, których rozmiar chcemy zmienić. 

Mało tego, profesjonalni monterzy obsługują nie tyko klientów indywidualnych, ale też firmy i obiekty użyteczności publicznej, szkoły, szpitale oraz obiekty sportowe. Zapewniają wykładziny obiektowe dywanowe i PCV oraz szeroki wybór rolet przemysłowych.

Jeśli więc planujesz małe zmiany w swoim domu lub firmie, wybierz się do Top-Decor. Tam nie pozostaniesz sam ze swoim wyborem. Profesjonalna obsługa z pewnością Ci pomoże.

Previous Image
Next Image

info heading

info contentTop-Decor znajdziecie w Rawie Mazowieckiej przy ul. Reymonta 7A/11
Godz. otwarcia: Pn-Śr-Czw 9:00 – 17:00, Wt-Pt 8:00-18:00,
Sob 8:00 – 15:00, Niedz 10:00-14:00.
Telefon: 509 233 874
A także w Internecie: na Facebooku oraz na oficjalnej stronie internetowej.
Mail[email protected]

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz