Niepokoi Cię przyszłość Twojego dziecka? Tego tematu nie warto odkładać na później

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

Chyba każdy rodzic zastanawia się, jak ułatwić swojemu dziecku start w dorosłość, jak zapewnić bezpieczeństwo, gdy stało się coś złego. Z myślą o przyszłości najmłodszych rozmawiamy z Anettą Małachowską – agentem ubezpieczeniowym firmy Aviva. 

eRawa.pl Wielu rodziców zastanawia się nad przyszłością dziecka. W jaki sposób zapewnić mu wszystko to, na co zasługuje. Z pewnością są metody, żeby ten start w dorosłość był łatwiejszy.
Anetta Małachowska Są różne możliwości. Można odkładać co miesiąc pieniądze, np. na oddzielnym rachunku w banku, albo inwestować środki choćby w funduszach inwestycyjnych…

… albo?
Anetta Małachowska No właśnie, albo skorzystać z programu przygotowanego przez Avivę mającego na celu ułatwienie startu w dorosłość swojemu dziecku.

Na czym polega ten program?
Anetta Małachowska Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, ich marzenia – ale i obawy – dotyczące przyszłości dzieci, Aviva wyszła naprzeciw oczekiwaniom rodziców, dziadków i przygotowała produkt juniorGo. To połączenie odkładania środków i zabezpieczenia sytuacji, gdyby rodzica zabrakło, bądź gdyby w wyniku całkowitej niezdolności do pracy nie mógł już zarabiać i oszczędzać pieniędzy dla dziecka.

Czy oprócz ochrony życia produkt juniorGo oferuje inne warianty ochrony?
Anetta Małachowska Tak, juniorGo oferuje również wsparcie finansowe w razie poważnego zachorowania rodzica i dziecka, a także leczenia szpitalnego dziecka. Co więcej, program oferuje również ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, które może być alternatywą dla ubezpieczenia zawieranego za pośrednictwem szkoły bądź przedszkola, które nie zawsze spełniają oczekiwania rodziców.

Brzmi interesująco, ale czy tylko rodzice mogą skorzystać z programu juniorGo?
Anetta Małachowska Nie tylko. juniorGo może być zawarty przez dowolną osobę – babcię, wujka, rodzica chrzestnego i oczywiście samego rodzica, jednak należy podkreślić, zawsze będzie chronione życie i zdrowie rodzica oraz dziecka.

Już teraz warto pomyśleć o przyszłości dziecka i skontaktować się z Anettą Małachowską – tel. 604-484-551,
e-mail: [email protected].
Czeka ona na Was również w placówce przy Alei Konstytucji 3 maja 22 w Rawie Mazowieckiej. Od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00 i w sobotę od 9:00 do 13:00. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz