Okradał firmę, w której pracował. Zatrzymany 34-latek posiadał też amunicję i narkotyki

erawaPowiat
komentarzy

8 lat więzienia grozi mieszkańcowi powiatu rawskiego. Mężczyźnie postawiono aż cztery zarzuty. Teraz o jego losie zadecyduje sąd. 

W miniony wtorek (25.07) przed godziną 6:00 funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego zauważyli stojący w lesie przy ul. Białej samochód. Z posiadanych przez nich informacji wynikało, iż mógł nim poruszać się sprawca kradzieży narzędzi i urządzeń elektronicznych, elektrycznych i mechanicznych.
– Kiedy policjanci podjechali pod zaparkowaną mazdę, mężczyzna siedzący wewnątrz auta zaczął nerwowo się zachowywać, próbował wysiadać. Na widok idących policjantów nie krył zdziwienia. W bagażniku funkcjonariusze znaleźli plastikowe pojemniki z paliwem oraz akumulatory – mówi asp. Agata Krawczyk, oficer prasowy z KPP w Rawie Mazowieckiej. 

Na terenie posesji, gdzie zamieszkiwał 34-latek, znajdowała się reszta skradzionych urządzeń. Funkcjonariusze  odzyskali blisko 80 sztuk różnych przedmiotów pochodzących z przestępstwa. W aucie mężczyzny policjanci znaleźli również amunicję bez wymaganego pozwolenia oraz amfetaminę.

Śledczy przedstawili zatrzymanemu cztery zarzuty. Mieszkańcowi powiatu rawskiego grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Teraz o losie 34-latka zadecyduje sąd.

Źródło: KPP Rawa Mazowiecka. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz