Świąteczne koncerty w Rawie Mazowieckiej z udziałem Anny Wyszkoni. W rawskim MDKu zapachniało świętami

erawaKultura
komentarzy

Koncert z klasą, tak o niedzielnych wydarzeniach mówili wychodzący z Miejskiego Domu Kultury rawianie. I faktycznie, koncert Anny Wyszkoni i jej zespołu to była prawdziwa, świąteczna uczta dla duszy. Uczta dla trzech pełnych sal. 

Świąteczne koncerty gwiazd w Rawie Mazowieckiej to już prawdziwa tradycja. Nic więc dziwnego, że bilety na te wydarzenia zawsze rozchodzą się jak świeże bułeczki i nie wszyscy zainteresowani mogą posłuchać zaproszonej gwiazdy. Nie pomaga nawet fakt, że nie jest to jeden koncert, a TRZY! Tak było właśnie w tym roku, kiedy do rawskiego domu kultury zawitała Anna Wyszkoni wraz ze swoim zespołem. 

Artystka na muzycznej scenie występuje już od 22 lat. Tym razem, specjalnie dla rawian przygotowała nie tylko największe przeboje ze swojego repertuaru, ale także piękne interpretacje polskich kolęd. Do wspólnego śpiewania namówiła także liczną publiczność, która popisała się znajomością jednego z największych hitów „Czy ten Pan i Pani?”. 

W Rawie Mazowieckiej Anna Wyszkoni wystąpiła wraz ze swoim zespołem. W jego skład wchodzi: Krzysztof Krupa – perkusja, Łukasz Malinowski – gitara, Patrycjusz Gruszecki – trąbka, Bartłomiej Pietsch – gitara basowa, Daniel Grupa – pianino i oczywiście Marek Reduli – gitara. 

Więcej zdjęć z jednego z koncertów znajdziecie tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz