Zderzenie junaka z osobówką. Motorowerzystę do szpitala przetransportował śmigłowiec

erawaPowiat, Rawa Mazowiecka
komentarzy

Poważne utrudnienia na drodze krajowej 72 w miejscowości Ścieki trwały kilka godzin. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe. 

Do zdarzenia w powiecie rawskim doszło dziś (30.10) około godziny 8:30. To właśnie tam motorower junak zderzył się z fiatem pandą. Obaj kierujący jechali w kierunku Rawy Mazowieckiej.
— 72-letni kierujący jednośladem w związku z poniesionymi obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala. 85-letni mieszkaniec Łodzi kierujący pandą nie odniósł obrażeń, w trakcie zdarzenia był trzeźwy – relacjonuje asp. Agata Krawczyk, Oficer Prasowy KPP w Rawie Mazowieckiej.

Na miejsce zdarzenia zadysponowana została Państwowa Straż Pożarna, Pogotowie Ratunkowe, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe i Policja. Funkcjonariusze ruchu drogowego, dochodzeniowcy oraz technik przez wiele godzin prowadzili czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.
— Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych – dodaje asp. Agata Krawczyk.

Previous Image
Next Image

info heading

info contentPodziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz