Boisko do siatkówki plażowej nad rawskim Zalewem Tatar doczeka się ogrodzenia. Trwają przygotowania do tej inwestycji…

erawaSport
komentarzy

W Rawie Mazowieckiej trwają przygotowania do zmodernizowania boisk do siatkówki plażowej przy Zalewie Tatar. Inwestycja powinna być zrealizowana jeszcze we wrześniu bieżącego roku. 

Po długim czasie oczekiwania miłośnicy siatkówki plażowej powinni doczekać się modernizacji boisk do uprawiania tej dyscypliny sportowej, które w Rawie zlokalizowane są w bardzo bliskim sąsiedztwie zalewu. Projekt ten został zaproponowany przez samych mieszkańców w budżecie obywatelskim 2016 roku i dopiero teraz ma zostać wykonany. Ratusz tłumaczy, że odsunięcie w czasie tej inwestycji było spowodowane innymi, niezbędnymi do zrealizowania zadaniami, zwłaszcza tymi związanymi z rewitalizacją. 
– Choć wykonanie tej inwestycji trwa, boisko jest czynne, w pełni było przygotowane do sezonu. A modernizacja to jedynie elementy ułatwiające rozgrywki – mówi burmistrz miasta Dariusz Misztal. 

Przypomnijmy, projekt budżetu obywatelskiego oszacowany został na kwotę 40 tysięcy złotych i obejmował unowocześnienie istniejących boisk do siatkówki plażowej poprzez między innymi: montaż ogrodzenia i piłkochwytów, instalację słupków zgodnie z przepisami PZPS, zakup siatki spełniającej normy PZPS oraz linii wyznaczających boisko. 

Realizacją bezprzetargowego zadania, jeszcze we wrześniu tego roku, ma się zająć Rawsko-Bialska Spółdzielnia Socjalna. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci