Kolejny zlot samochodów tuningowych Are U 9ted? już w najbliższą sobotę (17.06). Tym razem fani motoryzacji zapraszają nad rawski zalew

erawaMagazyn
komentarzy

Zlot samochodów tuningowych odbędzie się w sobotę nieopodal Zalewu Tatar w Rawie Mazowieckiej. Widzowie już od godziny 10:00 będą mogli podziwiać około 200 niesamowitych, wyselekcjonowanych pojazdów. To jednak nie wszystko, co do zaproponowania na ten weekend dla rawian ma stowarzyszenie Are U 9ted?

Impreza organizowana w Rawie Mazowieckiej jest już drugą odsłoną wydarzenia skierowanego głównie do miłośników motoryzacji, którzy zajmują się tuningowaniem swoich samochodów. Pomysłodawcy zlotu nie chcą jednak zamykać się na mieszkańców Rawy i przy okazji chcą pokazać im auta, jakich na co dzień nie spotyka się na ulicach.

Nad rawski zalew przyjedzie około 200 nieprzypadkowych samochodów. Są to bowiem pojazdy skrupulatnie selekcjonowane, tak, aby na zlocie spotkać się mogli ci najlepsi. Wśród prezentowanych projektów znajdą się również takie, które z garaży wyprowadzane są wyłącznie na duże wydarzenia typu Moto Show w Warszawie oraz klasyki. Na ogrodzonym terenie wydarzenia pojawią się także niesamowite rowery oraz motocykle tworzone od projektu do gotowego egzemplarza. 
– Wiele tego rodzaju imprez jest zamknięta dla szerszej publiczności. My stawiamy jednak na klimat, chcemy zarażać pasją i mówić o naszych samochodach. Dlatego w sobotę zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby nas bliżej poznać i przy okazji zobaczyć rewelacyjne projekty. Jest to też pewnego rodzaju wymiana współpracy, nam miasto, OSiR i prezes Tadeusz Kotusiński umożliwiają zorganizowanie wydarzenia, za co dziękujemy, bo współpraca naprawdę dobrze się układa, a my dajemy od siebie coś dla ludzi – mówi Szymon Stawiński, prezes stowarzyszenia Are U 9ted?

I choć nad zalewem samochody zaczną pojawiać się już w piątek, impreza dla publiczności dostępna będzie w sobotę między 10:00 a 18:00. Oprócz prezentacji motoryzacyjnych projektów nie zabraknie ciekawych konkursów dla uczestników zlotu, które z pewnością staną się mocnym punktem programu. Wśród nich pojawi się bitwa air-ride polegająca na powtarzaniu sekwencji pewnych ruchów w określonym czasie, oczywiście za pomocą zawieszenia samochodu, bitwa na strzelanie z wydechów, czy w końcu spacer tunera z akumulatorami. 

Na tych, którzy w sobotę odwiedzą małe miasteczko motoryzacji czekać będą również stoiska z gadżetami i kosmetykami samochodowymi, a także punkt gastronomiczny przygotowany na dużą rzeszę głodomorów i degustacja mocniejszych trunków. Organizatorzy zaznaczają, że wejście na imprezę jest biletowane. Koszt wejściówki dla osoby powyżej 15 roku życia to 10 zł. Wszyscy młodsi wchodzą za darmo. Warto również zaznaczyć, że podczas wydarzenia o bezpieczeństwo dbać będzie ochrona, która zwracać będzie również uwagę, aby na terenie zlotu jednocześnie znajdowało się maksymalnie 500 osób. 

Link do wydarzenia na Facebooku. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci