Mariaż kultury ze zdrowiem w Rawie Mazowieckiej. Ciekawe spotkanie już dziś (6.02) w MDKu…

erawaMagazyn
komentarzy

Najpierw pogadanka o zagrożeniach niesionych przez otyłość, a później niecodzienny kabaret zaprezentowany przez lekarzy wcielających się w rolę artystów. Na takie spotkanie zapraszamy w poniedziałek do Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej, które rozpocznie się o godzinie 18:00. Wstęp jest bezpłatny. 

Najbliższe spotkanie ma być kolejnym z cyklu „Lekarze Miastu – przede wszystkim kultura Doktorze”, które zapoczątkowane zostały w Rawie Mazowieckiej z inicjatywy dr. Roberta Filipczaka. 

Tym razem w MDKu wystąpi dr Witold Szymański, który specjalnie na spotkanie z rawianami przygotował zagadnienia dotyczące otyłości i rzeczywistych zagrożeń dla zdrowia i urody. Natomiast w części kulturalnej czeka nas niecodzienne widowisko. Na scenie zaprezentuje się bowiem Kabaret Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi, w którym w roli artystów wystąpią sami lekarze. 
– To bardzo ciekawa inicjatywa zbliżenia się tych dwóch środowisk. To będzie okazja nie tylko do posłuchania o współczesnym problemie jakim jest otyłość, ale też skrócenie dystansu jaki zawsze występował między społeczeństwem a środowiskiem lekarskim – mówi Teresa Sekuter z rawskiego ratusza.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci