„Niedziela w Białej” przyciągnęła mieszkańców powiatu. Rodzinna impreza strzałem w dziesiątkę

erawaPowiat
komentarzy

Kolejne plenerowe wydarzenie w Białej Rawskiej przechodzi do historii. Niedzielny piknik spotkał się z dużym zainteresowaniem mieszkańców powiatu. 

Już od lat, tuż przed otwarciem sezonu letniego, w Białej Rawskiej odbywa się piknik skierowany do wszystkich rodzin. Podobnie było i w minioną niedzielę (18.06). Program wydarzenia przyciągnął na miejską targowicę wszystkie pokolenia. Wydarzenie jak zawsze rozpoczęły zawody siłaczy, a tuż po nich imprezą zawładnęły dzieci i młodzież z gminnych szkół. 

„Niedziela w Białej” nie mogła obyć się również bez prezentacji sekcji tanecznej i wokalnej działającej przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury oraz zabaw prowadzonych przez barwnych animatorów. 

Ta plenerowa impreza to także blok z muzyką disco-polo. Jak się okazało i tym razem, w powiecie fanów tego gatunku nie brakuje. Na koncertach zespołów Loverboy, Poverboy oraz Piękni i Młodzi publika pokazała, że doskonale zna prezentowany repertuar. 

Zainteresowanie piknikiem, nie tylko wśród mieszkańców powiatu, udowadnia po raz kolejny, że taka lokalizacja, program i formuła całego wydarzenia w Białej Rawskiej jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa. 

Więcej zdjęć z „Niedzieli w Białej” do zobaczenia na naszym kanale facebookowym. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci