Nowe miejsca pracy w Rawie Mazowieckiej! Pracowników poszukuje spółka MGL

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

Producent techniki magazynowej, czyli MGL Sp. z o. o. (Grupa Mago) tworzy nowe miejsca pracy w Rawie Mazowieckiej i w związku z tym poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik Produkcji.

Firma MGL to wiodący polski producent techniki magazynowej. W ofercie posiada regały magazynowe wysokiego składowania: regały paletowe, regały wspornikowe oraz akcesoria regałowe. Zakład produkcyjny w Rawie Mazowieckiej powstał w 2007 r. i od tamtej pory systematycznie zwiększa produkcję i zatrudnienie.

Spółka jest częścią grupy MAGO S.A. – od 1989 r. producenta wyposażenia sklepów i magazynów, którego produkty są cenione przez największe i najbardziej znane sieci handlowe, firmy logistyczne i produkcyjne. Produkowane w Rawie regały spotkać można m.in. w salonach meblowych Agata, marketach BricoMarche czy magazynach Pepco.

MGL jest jednym z większych pracodawców w regionie – na chwilę obecną zatrudnia około 200 osób.
Praca u nas to szansa na zdobycie bardzo cennych kwalifikacji zawodowych – mówi Joanna Kanabus-Stronk, Dyrektor Zarządzający. Elementy konstrukcyjne regałów magazynowych marki MGL (MAGO) to rezultat połączenia unikalnej wiedzy i doświadczenia naszych pracowników oraz mocy nowoczesnych maszyn i urządzeń: automatycznych linii formujących, wykrawarek laserowych 2D i 3D, automatycznego centrum wiertarskiego, nowoczesnych pras krawędziowych oraz w pełni zautomatyzowanych robotów spawalniczych.

Pracownicy firmy cenią pracę w MGL przede wszystkim za bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. Każdy pracownik ma możliwość ciągłego uczenia się nowych umiejętności. W parze z podnoszeniem kwalifikacji przychodzi szansa na awans i wzrost wynagrodzenia.

W dniu publikacji niniejszego artykułu firma posiada wolne miejsca pracy na stanowisku Pracownik Produkcji. Zakres obowiązków obejmuje:
* zawieszanie elementów do lakierowania na linii transportu,
* zdejmowanie, odkładanie i pakowanie polakierowanych elementów,
* kontrolę jakości lakierowanych elementów,
* obsługę urządzeń automatycznej linii lakierniczej.

Od potencjalnych kandydatów pracodawca oczekuje:
* dobrej organizacji pracy własnej,
* rzetelności i uczciwości,
* gotowości do pracy zmianowej,
* braku przeciwwskazań do wykonywania pracy na tym stanowisku.

Dane kontaktowe oraz informacje o aktualnych ofertach pracy znaleźć można na stronie internetowej firmy MGL: https://www.mgltechnika.pl/praca/.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci