Prace w miejskim parku w Rawie Mazowieckiej ruszają pełną parą. Od piątku (7.07) obiekt będzie zupełnie zamknięty…

erawaMiasto
komentarzy

W miejskim parku w Rawie Mazowieckiej trwają prace związane z rewaloryzacją. Kolejny etap działań zmusza wykonawcę do zamknięcia obiektu. 

Rewaloryzacja rawskiego parku ruszyła 26 czerwca i rozpoczęła się chociażby od demontażu małej architektury, czyli prac, które pozwalały mieszkańcom Rawy na korzystanie zwłaszcza z ciągu komunikacyjnego łączącego centrum miasta z dworcem kolejowym. Teraz jednak przyszedł czas na rozpoczęcie robót elektrycznych. Ten etap związany jest z wykonaniem wykopów w celu położenia nowej instalacji, choćby tej niezbędnej do zamontowania w parku monitoringu. 

Przystąpienie do tych prac wiąże się z wystąpieniem zagrożeń i zmusza wykonawcę do całkowitego wyłączenia obiektu z użytkowania. Zamknięcie nastąpi w piątek (7.07). 
– Choć całość prac rewaloryzacyjnych trwać będzie do października przyszłego roku, wyłączenie terenu z użytkowania potrwa do odwołania. Będziemy się starać, aby w miarę możliwości udostępnić ciąg komunikacyjny – mówi Zbigniew Karpiński, doradca burmistrza Rawy Mazowieckiej. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci