Rawski Festiwal Biegowy już w najbliższą sobotę (10.06). Podczas tegorocznej edycji dystanse absolutnie dla wszystkich!

erawaSport
komentarzy

Zbigniew Urbański z rawskiego Urzędu Miasta zaprasza do udziału w sobotniej imprezie sportowej Rawa Biega – Rawski Festiwal Biegowy. W tym roku podczas wydarzenia pomyślano o wszystkich, którzy chcieliby spędzić aktywnie czas. Więcej w materiale wideo. 

Rawa Biega, to wydarzenie, które na dobre wpisało się w kalendarz imprez sportowych w naszym mieście. Tegoroczna edycja jak zawsze odbędzie się nad Zalewem Tatar, gdzie już wyznaczone zostały trasy dla wszystkich dystansów. A te wyjątkowo są mocno zróżnicowane, tak, aby każdy miłośnik biegania znalazł coś dla siebie. 

Impreza rozpocznie się biegiem dla najmłodszych na dystansie 400 metrów. Później na starcie staną uczestnicy odcinków: 600, 1000 i 1500 metrów. Całość wydarzenia dopełni tradycyjnie Rawska Dycha, czyli bieg dla najbardziej wytrwałych, na odcinku 10 kilometrów. Oczywiście na wszystkich dystansach prowadzona będzie oddzielna klasyfikacja dla dziewcząt i chłopców, mężczyzn i kobiet. 

Na uczestników jak zawsze czekają pamiątkowe medale i nagrody. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się zarejestrować. Zapisy do biegów w formie elektronicznej pod linkiem zapisy.sts-timing.pl do dnia czwartku (8.06) do godz. 24.00; dla młodzieży w szkołach u nauczycieli wychowania fizycznego. W dniu imprezy zapisy będą prowadzone w godzinach pracy biura zawodów (hala sportowa OSiR Tatar). Szczegółowe informacje w regulaminie i pod numerem telefonu 781 700 509.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci