Taki towar tylko u Tomasza Koropacza! Najlepszy sprzęt AGD, elektronika i nie tylko, za nieprzyzwoicie niską cenę

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

Zakup nowego sprzętu AGD, elektroniki napawa Cię przerażeniem? Cena zwala z nóg, a obsługa sklepu traktuje Cię jak kolejnego klienta przy kasie? Przyjdź do punktu Tomasza Koropacza przy ul. Zamkowa Wola 26 w Rawie Mazowieckiej. Tam odczarujesz koszmar robienia zakupów. 

„Powiedz nam czego potrzebujesz, my znajdziemy odpowiedni produkt i mile zaskoczymy Cię ceną”. Tak mówią o sobie pracownicy sklepu, który w Rawie Mazowieckiej zdecydowanie może konkurować z największymi supermarketami. Można by stwierdzić, że lokalny punkt z 20-letnim doświadczeniem, swoim klientom oferuje towar spod lady, ten najlepszy. Rzecz w tym, że artykuły dostępne w sklepie Tomasza Koropacza, oprócz ceny, nie różnią się niczym od tych, oferowanych w innych marketach. 

Jeśli zdecydujesz się przyjść na zakupy właśnie tu, to musisz mieć naprawdę mocne nerwy. Nie z powodu wysokich cen, te są nieprzyzwoicie niskie. Nie z powodu nieprzyjemnej i niepomocnej obsługi, ta zaskoczy Cię dużą znajomością sprzętu i czytaniem w Twoich myślach. Nagle zorientujesz się, jak wiele masz potrzeb, które tutaj możesz zrealizować szybciej i dużo taniej. A asortyment u Koropacza rzeczywiście jest ogromny. Na półkach znajdziesz towar na każdą kieszeń, nowy, ale i używany, który również posiada gwarancję:
AGD (miele, bosch, candy): TV, lodówki, pralki, zmywarki, blendery, mikrofale, ekspresy do kawy, żelazka, grille, grzejniki, kilmatyzatory, tostery, prostownice, suszarki, maszyny do szycia;
elektronika (toshiba, sony vayo, beats, sennheiser): laptopy, tablety, dyski twarde, głośniki, słuchawki, części zamienne, aparaty, obiektywy, kamery, statywy,
akcesoria do telefonów (tomtom): przewody, ładowarki, baterie,
– oraz wiele, wiele innych: dywany, oświetlenie, walizki, a także markowe, posiadające certyfikaty: zegarki, okulary (Ray-Ban), torebki, paski, portfele.

Tomasz Koropacz posiada również własną markę proszków do prania. „DR CORO” to środek do prania odzieży białej i kolorowej, produkowany na specjalne zamówienie w Niemczech. W szerokim wachlarzu oferty znajduje się również serwis AGD i elektroniki, teraz swój sprzęt naprawisz na miejscu, w Rawie. 

Punkt przy ul. Zamkowa Wola 26 oferuje sprzedaż nie tylko hurtową, ale detaliczną i online. Firmę można znaleźć w serwisach, kliknij i sprawdź: allegro.pl, OLX, ale też i na facebook’u

Teraz nie pozostaje nic innego, jak wybrać się na zakupy i osobiście sprawdzić proponowaną ofertę i indywidualne podejście obsługi do Twoich potrzeb. Przyjdź i wytarguj sobie nowy telewizor, lodówkę, odkurzacz, zegarek, okulary…!!! 

Tomasz Koropacz, Rawa Mazowiecka ul. Zamkowa Wola 26.
Godz. otwarcia: Pn-Pt 8:00 – 18:00, Sob 8:00 – 13:00
Telefon: 608 157 689
Mail: [email protected]

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci