Wakacje to czas podróży oraz rodzinnego piknikowania. Dziś mamy dla Was propozycje produktów, które ułatwią i uprzyjemnią czas wypoczynku

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

„Lato, lato, lato czeka, razem z latem czeka rzeka…” Nic bardziej przyjemnego od planowania wakacyjnego leniuchowania być nie może. Jednak, aby rzeczywiście był to udany czas, przyda się tych kilka produktów, po które oczywiście zaprasza sklep Tomasza Koropacza przy ulicy Zamkowa Wola 26 w Rawie Mazowieckiej. 

Wakacje to zawsze czas wielu wyjazdów, pikników, spotkań w plenerze z rodziną i przyjaciółmi, podczas których chcemy jak najlepiej wykorzystać wolny czas. Dziś przedstawiamy Wam kilka produktów, dzięki którym przygotowania do zabawy, czy też podróży, staną się o wiele łatwiejsze. 

Naszą letnią listę otwiera… fenomenalna maszyna do lodów! W czasach gdy, własnoręczne przygotowywanie potraw jest tak modne, możemy oczarować nasze pociechy i najbliższych pysznymi lodami. Tym bardziej, że ich smak zależny jest wyłącznie od naszej wyobraźni. 

Piknikowanie w plenerze zdecydowanie ułatwi nam również lodówka turystyczna marki Severin, którą można podłączyć pod zapalniczkę samochodową. A gdy pogoda będzie kapryśna, a my i tak nie będziemy chcieli zrezygnować z grillowania, doskonałym wyborem stanie się elektryczny grill firmy Studio. Sprawdzi się on doskonale zarówno podczas deszczu, jak i pichcenia na balkonach. 

Lato to także podróże, które uprzyjemnić może nam szereg gadżetów elektronicznych. Na naszej wakacyjnej liście produktów must have znalazły się: 
– niezastąpione tablety marki Samsung (Tab 3, Tab 4 i Tab 4 Note). Te szczególnie docenią rodzice wybierający się w trasę z dziećmi, 
– oryginalne głośniki bluetooth marki Beats, UE BOOM, Logitech, 
– świetnej jakości ładowarki samochodowe,
powerbanki w super niskiej cenie, które w plenerze stają się często niezastąpione,  
– pełna gama laptopów na każdą kieszeń, 
– a dla tych chcących uwiecznić wakacyjne wspomnienia, mamy wodoodporne kamerki Qumox
– na naszej liście nie może zabraknąć również depilatorów marki Philips, przeznaczonych do domowego użytku zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. 

Previous Image
Next Image

info heading

info contentZapraszamy do punktu przy ul. Zamkowa Wola 26, który oferuje sprzedaż nie tylko hurtową, ale detaliczną i online. Firmę można znaleźć w serwisach, kliknij i sprawdź: allegro.plOLX, jak również na facebook’u

Tomasz Koropacz, Rawa Mazowiecka ul. Zamkowa Wola 26.
Godz. otwarcia: Pn-Pt 8:00 – 18:00, Sob 8:00 – 13:00
Telefon: 608 157 689
Mail:[email protected]

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci