„Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie Bomba”. Seminarium z Marcinem Bandelem specjalnie dla rawian…

erawaSport
fot. Grzegorz "Lewar" Adamek
komentarzy

Seminarium z Marcinem „Bombą” Bandelem odbyło się w Hali OSiR w miniony piątek (17.02) dzięki zaangażowaniu Rawskiego Klubu Karate Kyokushin. W spotkaniu udział wzięło trzydziestu wojowników. 

fot. Grzegorz „Lewar” Adamek

To było spotkanie w zdecydowanie aktywnej odsłonie. Wojownicy, którzy pojawili się tego dnia w Hali Tatar mogli wziąć udział w niecodziennym treningu, podzielonym na dwie części: trening MMA, czyli walka w stójce z wejściami w nogi oraz BJJ – praca w parterze.
– Marcin w bardzo przystępny, a zarazem profesjonalny sposób, tłumaczył zebranym proponowane techniki, kierując się zasadą – w prostocie tkwi siła. Naprawdę dobry i mocny trening, znakomity prowadzący, ze wspaniałym darem przekazania swoich umiejętności, nie pozostaje nic innego jak szlifować je teraz pod okiem naszych trenerów, Marcina i Adriana mówi  Zbigniew Pacho, wiceprezes Rawskiego Klubu Karate Kyokushin.

Sam Bandel tak na pisał na swoim oficjalnym profilu: „Seminarium w Rawie, zaskoczony jestem, że w takim miasteczku jest taka ekipa, warto wpaść do nich i potrenować… „.  

Po spotkaniu nie zabrakło pamiątkowych zdjęć, a także niespodzianki przygotowanej przez Marcina Bandela. Była to nominacja na purpurowy pas Brazylijskiego Jiu-Jitsu dla Sensei Marcina Kopczyńskiego, który systematycznie trenuje pod okiem „Bomby” w Łodzi.

Kolejne szkolenia już wkrótce, zgadajcie na stronę karaterawa.pl oraz na profil facebook’owy, gdzie znajdziecie wszystkie aktualności z życia RKKK. 

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2017 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci